המדריך המקיף לפורץ כספות וכיצד הם פועלים

מבוא: מהו פורץ כספות וכיצד הוא פועל?

פריצת כספת הוא פעולת פתיחת כספת ללא המפתח. אנשים שעושים זאת נקראים “פורצי כספות”.

פורץ כספת הוא אדם שמפצח כספות. כאשר כספת נסדקת, זה אומר שהמנעול נתפס או שנמצאה דרך אחרת לפתיחתו. פורץ כספות חייב להיות מיומן בשימוש במנעולים ובעל ידע מסוים לגבי כספות על מנת להצליח.

פריצת כספת בטוח הוא מיומנות הנרכשת תוך שנים של ניסיון. קרקר כספת טוב צריך להיות מסוגל להעריך את ייצור הכספת, הרכבה ועיצובה כדי לקבוע את דרך הפעולה הטובה ביותר. יתרה מכך, מפצח כספות טוב מבין כיצד פורצים כספות כך שהם יכולים לעבור את המנעול מבלי להתגלות.

מה ההבדל בין פורץ כספות לגנב?

גנבים תמיד מחפשים פריטים שניתן למכור בקלות, או “לסובב”, ברווח גבוה. פריטים אלה כוללים תכשיטים, אלקטרוניקה, ואפילו ירושה משפחתית. פריטים אלה יכולים להימכר במהירות לקונים שונים כדי להרוויח גדול

פורץ כספות לעומת זאת עוזר לבעלי כספות

בעלי כספות צריכים להתרגש, לא להיבהל, שפורץ הוא עוזר! זה נכון. פורצים הם עוזרים למי שמתגורר באזור עתיר פשיעה, יש להם הרבה חפצי ערך, ויש להם מערכת אזעקה ביתית שגויה. תפקידם לזהות את הבתים הללו ולשדוד אותם.

פורץ כספות פורץ כספת התקנת כספות התקנת כספות ביתית התקנת כספת ביתית פריצת כספת איך לפרוץ כספת פורץ כספות תל אביב פריצה שקטה

כיצד לפתוח כספת נעולה ללא מפתחות ב-3 שלבים פשוטים

 

אולי ראיתם כמה מהדרמות האלה בטלוויזיה שבהן מצאו את מפתחות הכספת במגירה, אבל מה קורה כשאין לכם מפתחות? ישנן דרכים רבות לפתוח כספת ללא שימוש במפתחות.

הדרך הקלה ביותר לפתוח כספת היא להשתמש בכוח גס. שיטה זו היא לחתוך אותו עם לפיד אוקסיאצטילן או לונס תרמי. דרך נוספת לפתוח אותו היא על ידי קדיחה לתוך המנעול ואיסוף הכוסות בעזרת מפתח מתח, סיכת בובי או פיק וו.

ישנן דרכים רבות לפתוח כספת ללא שימוש במפתחות. דרך אחת היא לקדוח חור במנעול ולהכניס חותך בריחים, ואז לסובב אותו סביב הדלת והתחתית של הכספת. יש למקם את חותך הברגים בזווית כדי לא לשרוט או לפגוע במנגנוני הנעילה. שיטה נוספת היא שימוש בלפיד גז עם חמצן ואצטילן.

דרך אחת היא, למשל, לשחרר בזהירות את הכיסוי מהכספת. המנעול המכני יהיה חשוף וניתן לתפעל אותו עם כמה כלים בסיסיים. עם זאת, חשוב להבין כיצד פועלות כספות לפני שתנסה זאת.

טיפים כיצד להישאר בטוחים מפני גנבים ומפצחים

בטיחות הבית היא נושא חם; יש הרבה מוצרים בשוק שמתיימרים להפוך את הבית שלך לבטוח ובטוח. מוצרי מניעת פריצה ופריצה, כמו מנעולים ואזעקות, הם מהפופולריים ביותר. מוצרים אלו עוזרים להרחיק פורצים מהבית ולהעניק לכם שקט נפשי.

פריצות הן אחד הפשעים הנפוצים ביותר בעולם כיום. המועצה הלאומית למניעת פריצה מעריכה כי מדי שנה מתרחשות 1,230,000 פריצות. הדרך הנפוצה ביותר להגן על הבית שלך היא להשקיע במנעול בית עם עיצוב מחוזק ומנגנון נעילה טוב יותר.

פריצה היא פשע נפוץ בארצות הברית, כשכמעט 2 מיליון פריצות התרחשו בשנת 2012. המציאות הקשה היא שרבות מהפריצות הללו אינן פתורות מחוסר ראיות. כדי למנוע טוב יותר מפריצה להתרחש, אנשים צריכים לבדוק מנעולי בית עמידים בפני פריצה.

פריצה הפכה לנושא מרכזי בתעשיות רבות וחשוב לנקוט באמצעים כדי להפוך את הבית שלך בטוח ככל האפשר. אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי התקנת אחד ממגוון מנעולי הבית העמידים בפני פריצה שיכולים להקשות על פורץ לפרוץ ללא המפתח המתאים.

פריצה הפכה לנושא מרכזי בתעשיות רבות וחשוב לנקוט באמצעים על מנת להפוך את ביתכם בטוח ככל האפשר. אחת הדרכים לעשות זאת היא התקנת אחד ממגוון מנעולי בית עמידים בפני פריצה שיכולים להקשות על פורץ פריצה לביתכם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צור קשר,אנחנו כאן לשירותך:)

Open chat
תרצה שמנהל מכירות יחזור אליך?