פורץ כספות וסודות המקצוע נחשפים

האם אתה רוצה לדעת את סודות מפצחי הכספות? במשך יותר מעשרים שנה, מומחים חקרו כיצד פועלים מפצחי כספות. הם גילו שפצחי כספות משתמשים בצבעים כמו אדום, כתום וצהוב כדי לעזור להם לראות את הכוסות. הם גם השתמשו בלייזר כדי לראות אם יש חלקי מתכת בסביבה שעלולים להפריע לסדיקה הבטוחה שלהם.

פורץ כספות

פיצוח בטיחות הוא מיומנות שדורשת סבלנות ודיוק, אך לאחר ששולטים בה יכולה להוביל לתשלומים גדולים. במאמר זה, נציג כמה מהטריקים והטיפים הנפוצים ביותר של כספת. אחת השאלות הנפוצות ביותר שנשאלות על ידי מפצחי כספות שאפתנים היא כיצד הם יכולים להיכנס לכספת מבלי לדעת את השילוב המדויק. מאמר זה יענה על שאלה זו, וכן יספק טיפים מועילים למי שחדש בפיצוח בטוח. בשוד ב-2007 של הבנק המרכזי בפורטלזה, ברזיל, גבר לבוש כאישה נכנס לבנק וגנב כ-2 מיליון דולר. ההערכה היא שהשוד הייתה עבודה מתוכננת היטב על ידי מפצח כספות מקצועי שתכנן אותה במשך שנים. Thierry Nivelle הוא אחד ממפצחי הכספות המפורסמים בעולם שערך סמינרים כיצד לפצח מנעולים ולפתוח כספות.

פורץ כספות

אם אי פעם רצית לדעת את הטריקים של המסחר, הנה ההזדמנות שלך. סודות הכספת נחשפים הוא מאמר שילמד אותך כל מה שאתה צריך לדעת על איך לפתוח כספת. הדבר החשוב ביותר לפני פתיחת כספת כלשהי הוא לדעת באיזה סוג כספת מדובר. ישנם ארבעה סוגים בסיסיים, אך הנפוצים ביותר הם כספות משולבות או חיוג וכספות מפתח. ההבדל ביניהם הוא שבכספת משולבת יש חוגה ומפתח. לכספת מפתחות יש מקלדת במקום. ברגע שתדע איזה סוג של כספת יש לך, תוכל לבחור נכון לגבי הכלים הדרושים לך והיכן להשיג אותם.

פורץ כספות

הסודות לפיצוח כספת הם רבים, אך אחד החשובים ביותר הוא לוודא שיש לך את הכלים המתאימים לעבודה. זה אולי נשמע פשוט, אבל להחזיק את הסט הנכון של כלי מנעולן הוא קריטי לכל מי שמחפש לקרוע את חפצי הערך של מישהו. סטים שונים של מפתח ברגים יכולים להיות שימושיים כאשר מנסים לעבוד עם כוסות או סיכות עקשניות שתקועות בתוך המנעול.

מדי שנה יש המוני אנשים שמנסים לפרוץ כספות בבנקים או בבתי עסק אחרים. בדומה לאלה המנסים לפצח את סודות היקום, אלו המנסים לפרוץ לכספות קיימים כבר משנת 1875. אדם אחד כזה היה מפצח כספות אמריקאי בשם רוברט טריל, שטען שהוא יכול לפתוח כל כספת ב רק ארבע שעות או פחות.

סודותיו של מפצח הכספות נחשפים לבסוף. לאחר מאות שנים של שמירת מקצוע זה בסוד, המסחר סוף סוף שפך את סודותיו לציבור. עם הופעת המדיה החברתית והסמארטפונים, הזמן מעולם לא היה טוב יותר עבור אלו המעוניינים לפרוץ לכספות ללמוד כיצד לעשות זאת בעצמם.

בראיון שנערך לאחרונה, חשף מפצח כספות בדימוס את סודותיו בפני הבאים: הבנת ה”תחושה” של כספת, בחירת הכלי המתאים לתפקיד, וציפייה מה הלאה. קן קונולי, שבוחר לוקים מאז שהיה בן 13, הוא כעת בן 63.

אפשר היה לחשוב שפריצה לכספת היא לא חוקית, אבל זו למעשה אחת הקריירות הרווחיות ביותר שיש. שני מפצחי הכספות המהימנים ביותר בעולם הם לאנס וג’ון. הם מציעים עבודות שירות מלא לאנשים שצריכים לפתוח את הכספות שלהם. המחיר לפתיחת הכספת מתחיל ב-$100,000.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צור קשר,אנחנו כאן לשירותך:)

Open chat
תרצה שמנהל מכירות יחזור אליך?