פורץ כספות פורץ כספת התקנת כספות התקנת כספות ביתית התקנת כספת ביתית פריצת כספת איך לפרוץ כספת פורץ כספות תל אביב פריצה שקטה

פורץ כספות מקצועי | התקנת כספות |פריצת כספת

אם שכחתם את קוד הכספת, איבדתם את מפתח או שהכספת אינה רוצה להיפתח לכם, תוכלו להזמין פורץ כספות שישמח לעזור לכם ולפתור את הבעיה תוך דקות אחדות. אך קחו בחשבון ששירות זה עולה לא מעט כסף, לכן תאלצו להיפרד מכמה מאות שקלים.  

אילו סוגי כספות קיימות? 

הכספות מתחלקות לשני סוגים עיקריים כספות דיגיטליות עם קוד סודי וכספות מכאניות עם מנעול רגיל. לכן בעת הזמנת פורץ כספות חשובות ליידע אותו על איזה סוג כספת מדובר כדי שידע להגיע עם הכלים הנכונים לפריצת כספת. סוגי הכספות כוללים את הסוגים הבאים: 

כספות – כספות אלה עובדת על קוד מסוים שהפורץ מאפס ומאפשר להשתמש בהם שוב. הפריצה מתבצעת באמצעות מכות על הכספת, הלום או באמצעות קידוח בה. 

כספות מכאניות – כספות אלה כוללות מנעול רגיל אותו יש לפרוץ באמצעות כלים לפריצה או באמצעות קידוח. 

כל אחד מסוגי הכספות יכולה להיות כבדה או קלה. לרוב הכספות הביתיות יהיו קלות יותר ואילו כספות כבדות יותר יהיו בעסקים שונים למיניהם. 

פורץ מקצועי לייעוץ חינם

פורץ כספות פורץ כספת התקנת כספות התקנת כספות ביתית התקנת כספת ביתית פריצת כספת איך לפרוץ כספת פורץ כספות תל אביב פריצה שקטה

מתי יש צורך בפריצת כספת? 

אחזקת כספת דורשת תחזוקה לאורך זמן, אך לעיתים קורים מצבים שבהם הכספת אינה יכולה להיפתח אם זה משהו שתלוי בנו או לא. על מנת לפתור את הבעיה יש לקרוא לפורץ כספות  מקצועי ומיומן שיודע את העבודה ויפרוץ את הכספת תוך דקות אחדות ללא נזק ממשי לכספת. כמו כן, חשוב ליידע אותו איזה סוג כספת יש לכם דיגיטלית או מכאנית על מנת שהוא יוכל להגיע עם המכשירים המתאימים לפריצה.. 

מה חשוב לשים לב בעת בחירת פורץ כספות? 

בעת פריצת כספת חשובה לבחור פורץ כספות מקצועיות ומנוסה שפרץ לא מעט כספות. על הפורץ להיות מנעולן מורשה עם תעודות מתאימות ממוסד לימודים מוכר, בעל ידע בתחום פריצת כספות שידע להבדיל בין סוגי הכספות השונות עם סוגי מנגנון שונים, שיהיה עם ניסיון בתחום הפריצות וכמובן יהיה אדיב, שירותי ואמין שאפשר לסמוך עליו. בנוסף לכך, חשוב שהוא יהיה עם המלצות חיוביות כדי שאפשר יהיה לסמוך עליו בעת העבודה. הקפידו לבדוק כל אחד מהפרמטרים הללו בטרם תבחרו את הפורץ המתאים לכם. 

מדוע חשוב שהפורץ יהיה מקצועי ומנוסה בפריצה? 

ללא ניסיון ומקצועיות בתחום לפורץ ייקח זמן רב לפרוץ את הכספת והוא יבזבז זמן רב במהלך העבודה וכן הוא לא יבין דברים במהלך הפריצה. לכן חשוב ביותר שהפורץ יהיה מקצועי ומנוסה בתחום ויבין מה הוא עושה כדי שיפתור את הבעיה בקלות וביעילות.  

פריצת כספת דיגיטלית 

פריצת כספת דיגיטלית אשר עובדת על סוללות ונפתחת באמצעות סיסמה מתבצעת בתוך שניות אחדות בעזרת לום או מכות על הכספת. אם יש מנעול גיבוי עם מפתח, פורץ הכספת יפרוץ אותה באמצעות קידוח של המנעול עצמו ולאחר מכן היא תישאר ללא כל שריטה או חבלה בנעילה דיגיטלית. בעת הפריצה יאפס הפורץ את קוד הכספת ותוכלו להשתמש בה כרגיל. 

פריצת כספת מכאנית 

פריצת כספת מכאנית שונה מפריצת כספת דיגיטלית, כספת זו נפתחת באמצעות מפתח ולכן הוא מסובך יתור מאשר פריצת כספת דיגיטלית. פריצת כספת זו נעשית באמצעות כלים מיוחדים או באמצעות קידוח בשני מקומות שונים בכספת במנעול או בדופן הכספת. בתום הפריצה ואיפוס הכספת תוכלו להשתמש בה כרגיל. 

מה עלות פריצת כספות? 

העלות משתנה בהתאם לסוג הכספת וקושי לפרוץ אותה. לרוב המחיר של פריצת כספת ביתית היא בין 350-250 ₪ אם מדובר על פריצה קלה מהירה שלא מצריכה התערבות של אביזרים כלשהם. 

פריצת כספת

מאז המצאת הכספת

אחת השאלות שגורמות לקהל לקוחותינו בשנים האחרונות לצחקק הם מתי יזדקקו לפורץ כספות מקצועי? להפתעתם, הם יגלו שתקלות רבות כגון: שהמפתח חסר, סיסמה ששכחו ודלת תקועה, הן תקלות שכיחות ונפוצות לבעלי כספות .

כיצד תמצאו פורץ כספות מקצועי שייתן לכם מענה אמיתי לצורך שלכם:

העובדה היא שיש בשוק אנשי מקצוע רבים הטוענים שהם “מומחים” לשירותי פריצה ואבטחה.

אך המטרה הכעיקרית של בעל הכספת הוא לבצע את פריצת הכספת במינימום נזק ועלויות ללקוח.

 לשם כך, עליך להדגיש את הנקודות הבאות:

מחקר שוק – גם אם אנו עוסקים ברכישת שירותים אחרים, אנו ממליצים תמיד על מחקר שוק; אם באמצעות קרובי משפחה וחברים, כמו גם באמצעות מנועי חיפוש באינטרנט, התוצאות וההמלצות הנוכחיות יוצגו במהירות. אחרי הכל, שום דבר לא יכול לעזור לך לבחור את הטוב ביותר כמו חוכמת ההמונים,וכך כמובן גם לגבי פורץ כספות מקצועי,האם הוא מוסמך מטעם המשטרה,כמה שנות ניסיון וכמה המלצות יש לו מלקוחות שהשתמשו בשירותי פריצת הכספת בעבר.

.

רישיונות ותעודות – מומלץ לבחור פורצי כספות ומנעולנים מקצועיים כאלה בעלי רישיונות והכשרה מתאימים, וכן תעודה המציגה את מקצועם. בנוסף, חשוב לבדוק  שיש לו ניסיון רב שנים בעבודה.

נזק מינימלי – על בסיס הסעיף הקודם חשוב לציין כי הניסיון העשיר בעבודה מראה כי הפורץ מכיר סוגים שונים של מנעולים וכספות ויודע להתמודד עם מגוון רחב יותר של כשלים ותקלות. 

מוטי שירותי פריצה והגנה  יגיע עד אליך ויתן פתרון איכותי ומהיר למגוון צרכיך!

מוטי כספות מבין  את חשיבות הכספת שלכם בעיניכם, בכל זמן ובכל מקום.

 ניסיונו העשיר ימזער נזקים, ובאותו דבר הזמן שואף לשפר את הכספת בכדי למנוע   כשלים עתידיים, ואם צריך לצבוע מחדש את הכספות הפגועות בעזרת צבע מיוחד לכספות מוטי כאן לתת מענה!

לא משנה מה יקרה או מה תצטרכו , מוטי כספות יעשה הכל בכדי  לעזור לכם.

פורץ הכספות המוסמך במקרים מסויימים יהיה האדם שאתה הכי רוצה לראות באותה עת. אםברשותך מסמכים מסמכים חשובים עם סודות מסחריים, כספת לאחסון תרופות או מחשב נייד עם חומרים מסווגים הנעולים בכספת  ואתם זקוקים לפתרון מיידי מוטי כאן בשבילך,למצוא פיתרונות יצירתיים ומקצועיים בכדי לפרוץ את הכסף במינימום זמן תוך כדי מזעור נזקים.

פורץ כספות פורץ כספת התקנת כספות התקנת כספות ביתית התקנת כספת ביתית פריצת כספת איך לפרוץ כספת פורץ כספות תל אביב פריצה שקטה

מתי נדע שעלינו להתקשר לפורץ כספות מקצועי?

אם כן, בחלק מהמקרים לא נצטרך להזמין פורץ כספות מקצועי,ודי בתחזוקה שוטפת ע”י שימון הבריחים והדלת בכדי למנוע תקלות.

 

ונוכל לפתוח את הכספת שלנו. נתחיל במספר אמצעי מניעה בכדי לא להצטרך לקרוא לפורץ כספות מקצועי:

 

  • כתוב את הסיסמה במקום בטוח, תדע שהסיסמה תישמר. ברוב המקרים, שכיחת הסיסמה היא הסיבה העיקרית לכספת נעולה.
  • החלף את הסוללה במנגנון אלקטרוני, ובדרך כלל יש לתחזק אותה כראוי מדי פעם בכדי להבטיח שהמצבר שלך עמיד ולהפחית את הסיכוי לתקלה.
  • שיכפול מספר מפתחות ושמירת מפתחות משוכפלים במקום שמור ובטוח עבורך יהפכו לגלגל ההצלה של הכספת המכנית שלך.

אך לפעמים כמו כל דבר,ישנה עייפות החומר העלולה לגרום לשחיקת הכספת ולגרום לתקלות שתהיו חייבים להזמין פורץ כספות מקצועי.

 

מתי אין לנו ברירה אלא להזמין פורץ כספות מקצועי

כאשר אנו שוכחים את הסיסמה מבלי להשאיר סיסמה מגובה במקום בטוח, כאשר איננו שמים מפתח משוכפל במקום סודי, כאשר איננו מחליפים את הסוללה בזמן, כל אלה סיבות הדורשות  הזמנת אנשי מקצוע. 

איך נדע עם מי לעבוד בנושא רגיש כמו פורץ כספות?

יש הרבה חובבים בענף זה, והאנשים האלה גורמים יותר נזק מתועלת. הקבוצה השנייה היא גנבים מורשים. ההבדל ביניהם הוא שחובבנים ינסו לפתוח את הכספת בכל דרך שהיא, בדרך כלל לגרום לה נזק בלתי הפיך, בעוד שגנבי כספות מקצועיים יודעים לפתוח את הכספת במהירות מבלי לגרום לה נזק אך לגנוב את כל השאר. 

מוטי כספות פורץ כספות שנים רבות בעל מוניטין והמלצות מעבודה משופת עם הצבא,המשטרה וכוחות הביטחון. איכות העבודה אינה מתפשרת, ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת. לא מצליחים לפתוח את הכספת? הזמינו עכשיו את מוטי כספות  לבדיקה ותחזוקה! ! !

מדוע להזמין פורץ כספות מקצועי מומלץ במקום לנסות לפרוץ אותה לבד

בעלי כספות רבים רוצים לדעת מדוע עליהם להזמין פורץ כספות מקצועי במקום לנסות לפרוץ אותה לבד .

ברור שזה בהחלט לא המצב האידיאלי – כאשר עליכם לפרוץ לכספת וצריך להשיג את תכולתה במלואה, פריצה היא תהליך מסובך ודורש עבודה מקצועית. עבודה חסרת ניסיון עלולה לגרום נזק בלתי הפיך לכספת ולתכולתה. פורצים מקצועיים מאומנים ובעלי רישיון לעבוד בתחום, הם מכירים את סוגי המנגנונים ויודעים להתאים את שיטות העבודה שלהם לבעיות העומדות בפניהם. מוטי כספות פרץ לאלפי כספות שונות ומגוונות במהלך השנים.

 

 

שלוש סיבות להזמין פורץ כספות מקצועי במקום לנסות זאת לבד:

רק ברגע הכי לא מתאים, מנעול האבטחה שלך בהחלט מחליט לקום לתחייה. לפני שמתחילים את סרטון ההדרכה לתיקון המנעול באופן עצמאי, הנה שלוש סיבות טובות לפנות לאיש מקצוע בתחום:

 

כספות נועדו למנוע פריצה – הן  עשויות ממתכת עמידה מאוד ולפורץ לא מקצועי יעשו חיים קשים בפריצתה. לכן, אלא אם כן אתה חזק במיוחד ולא מפריע לך לעשות נזק בלתי הפיך לכספת שלך, בקש מפורץ כספות מקצועי לפתוח את הדלת ללא מאמץ תוך כדי מזעור נזקים.

שמרו על הכספת –  אני מניח כי לא תרצו להגדיל את ההוצאות הבלתי צפויות בצורה של קניית כספת חדשה. לכן, פורץ כספות מקצועי יכול לשמור על תקינות המפרט הכספי ולעסוק רק בנושאי השטח שנועלים את הדלת ולחסוך לכם הוצאות מיותרות.

זה לא רק כספת, בדרך כלל, כספות מאחסנות את הפריטים והמסמכים החשובים ביותר עבורנו. כאשר אתה פורץ לכספת בעצמך, אתה עלול לפגוע קשות בתכולת המכולה ובכך לעשות נזק בלתי הפיך למסמכים או תכולה חשובה.

אז עכשיו אתה בטוח

ברגע שהבנתם את המשמעות של פורץ כספות חסר ניסיון אני בטוח שתעסיקו פורץ כספות מקצועי אמין ומנוסה לעבודה, הגיע הזמן למצוא אותו. מוטי כספות מספק מגוון רחב של שירותי פריצת אבטחה.מוטי מספק שירותי פריצה והגנה במשך שלושים שנה מול מוסדות רבים בארץ  אנחנו  יכולים לענות על כל שיחת טלפון ולנסות כמיטב יכולתנו לפתור את הבעיה. רק במקרים קיצוניים נבחר להשתמש בשיטות פריצה של כוח רב. נשמח  לשרת אתכם בכל עת. למידע מפורט יותר והצעת מחיר אנא צרו עימי קשר.

פורץ כספות – כל מה שצריך לדעת 

אם שכחתם את הקוד לכספת או שאיבדתם את המפתח, או שנעלמו לכם דברים מהכספת, זה הזמן להזמין פורץ כספות. באמצעות פורץ כספות מנוסה ומקצועי תוכלו לפתור את הבעיה ולשמור על החפצים שיקרים לכם משלי שיגנבו לכם חפצים יקרי ערך, כך תוכלו להחזיר את השקט והביטחון שכל כך חשובים לכם. 

מיהו פורץ כספות? 

פורץ כספות הוא איש מקצוע שלמד לימודי מנעולנות ובעל הכשרה מקצועית בתחום. כמו כן, הוא בעל תעודה בתחום המנעולנות וכן עבר את לימודי המנעולנות בהצלחה ויש בידיו רישיון והכשרה בתחום. כמו כן, הוא יודע לפרוץ את כל סוגי הכספות והמנעולים תוך שניות ספורות בלי לגרום לנזק ממשי לכספת. 

מתי יש צורך להזמין פורץ כספות? 

אם נעלמו לכם דברים רבים לאחרונה שבאופן מפתיע, או ששכחתם את הקוד לכספת או שאיבדתם את המפתח לכספת, זה הזמן להזמין פורץ כספות. הפורץ יפרוץ תוכך דקות אחדות את הכספות ויאפס אותה כך שתוכלו להמשיך להשתמש בה בבטיחות ובביטחון רב. הפורץ יפרוץ את הכספת במינימום נזקים כך שתוכלו להשתמש בה בקלות רבה ממש כמו בכספת חדשה. 

מדוע יש צורך להזמין פורץ כספות? 

ישנם מצבים בחיים אשר אין אפשרות לטפל בהם באופן עצמאי והדרך היחידה היא להזמין פורץ כספות. לרוב מדובר על מקרי חירום שלא משאירים הרבה ברירה אלא רק יד מיומנת של פורץ כספות מנוסה ומקצועי. פה נכנס לתמונה פורץ הכספות. פורץ מקצועי ומנוסה יפרוץ לכם בלי לגרום לנזקים במהלך הפריצה. הפורצים עוברים הכשרה מקצועית ובעלי רישיון בתחום הפריצה, וכך הם מכירים טוב טוב את כל סוגי המנגנונים בשוק ויודעים להתאים את המנגנון המתאים לצרכי הלקוח במינימום נזקים. לכן שאין ברירה אחרת ומדובר על מצב חירום האופציה היחידה היא להזמין פורץ. 

כמה זמן מתבצעת הפריצה? 

הפריצה אורכת ככמה דקות שבסופם מקבל בעל הכספת את הכספת ללא כל נזקים כלשהם ממש כמו כספת חדשה. 

מה חשוב לשים לב בעת בחירת פורץ כספות? 

בעת בחירת פורץ כספת חשובה לשים לב לכמה דברים חשובים כדי שהפריצה תתבצע במינימום נזקים. הדברים שיש לשים לב אליהם הם: 

מקצועיות וניסיון הפורץ – על הפורץ להיות בעל ניסיון וותק בתחום הפריצה כך שהוא ידע בדיוק כיצד לעבוד ומה לעשות בשטח במינימום נזקים. 

תעודות – על הפורץ להחזיק בתעודות המעידים על לימודי מנעולנות. 

הכשרה מתאימה – על הפורץ להיות בעל הכשרה מקצועית מתאימה ולהחזיק ברישיון מתאים. 

מקצועיות – על הפורץ להיות מקצועי ביותר בתחום ולהבין מה הוא עושה. עליו להתמודד עם מגוון רחב של תקלות בלי לעשות נזק לכספת בעת העבודה. 

המלצות – חשוב שיהיה לפורץ המלצות חיוביות מאנשים שעבד איתם. 

למה חשוב לבחור פורץ מקצועי ומנוסה? 

פורץ מקצועי ומנוסה הוא פורץ שיודע את העבודה ומבצע אותה בצורה היעילה והמהירה ביותר. הוא אינו גורם לנזקים בכספת וגם אם ישנם הם מזעריים ביותר. מעבר לכך, אפשר לסמוך עליו בעיניים עצמות ולהיות רגועים שהכספת שלכם בידיים טובות ותחזור כמו חדשה. לעומת זאת פורץ לא מיומן ולא מקצועי עלול לגרם לנזקים כבדים לכספת שלכם אשר עלולים לעלות לכם יקר. לכן חשוב למצוא מקצועי שעבר כמה פריצות בחיים ויש לו את כל הניסיון הנדרש אך הוא יודע לעשות עבודה במינימום נזקים. אף על פי שפורץ זה גובה לא מעט כסף מאשר פורץ ללא ניסיון הוא שווה את המחיר מאחר שהוא לא משאיר לכם נזקים ועובד בצורה נקיה ומקצועית ביותר. 

 

 

פריצה שקטה

פריצה לבתים היא חלק בלתי נפרד מהחיים היא קורת מדי יום ובכל שעות היממה. הגנבים מבצעים את הפריצה בצורה שקטה ומהירה ומפתחים עם הזמן מיומנויות אשר עוזרות להם לפרוץ מהר ושקט ללא כל עקבות.  

מהי פריצה שקטה? 

פריצה שקטה היא פריצה שאשר מיועדת לפורצים מוסמכים אשר מבינים כמה דברים בפריצה לבתים. באמצעות כלים שונים כגון: סיכות אפשר לפרוץ את מנעול הבית בקלות רבה. פורצים אלה מגיעים עם מיומנויות שונות אשר מדמים את פעולת המפתח ויכולים לפרוץ כל מנעול בצורה שקטה בלי שהשכנים ישמעו או יבחינו בהם בעת הפריצה. באמצעות התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה אפשר לפתור את בעיית הפריצה השקטה לגרום לפורצים המתוחכמים להיעלם. 

מדוע פורצים אוהבים להשתמש בה? 

פורצים רבים אוהבים להשתמש בשיטת הפריצה השקטה בבתים שונים. המהירות והשקט שבה מתבצעת הפריצה גורמת להם לפרוץ ללא מעט בתים ולצאת עם שלל רב ויקר. בנוסף לכך מדובר על שיטה שדורשת מיומנות ומקצועיות מה שיש לרוב הפורצים, מה שמאפשר להם לבצע את זממם תוך זמן קצר בלי השכנים יבחינו בהם בשעת מעשה. 

כיצד מונעים פריצה שקטה? 

פריצה שקטה היא אחת הבעיות הקשות שמתמודדים איתם אנשים מדי יום. כדי למנוע את הפריצה השקטה יש צורך בהתקנת צילינדר נגד פריצה שקטה. באמצעות צילינדר הנעשה בהתאם למבנה מיוחד וכולל זוויות שונות שקשה לפרוץ אפשר למנוע את הפריצה השקטה . הזוויות אלה אינם מאשרות לכלי הדגדוג שבהם משתמשים הפורצים לפרוץ את הדירה מאחר שהם מפריעים במהלך הפריצה. את הצילינדר יש להתקין באמצעות מנעולן מקצועי ומנוסה בתחום על הדלת ובכך להגן על ביתכם. הצילינדר מגיע עם בקרת שכפול המחייבת שימוש בכרטיס מגנטי ייחודי לצורך שכפול המפתחות. 

למי מתאים צילינדר מפני פריצה שקטה? 

צילינדר מפני פריצה שקטה מתאים לאנשים אשר פרצו לביתם או שהם רוצים להגן על ביתם מפני פורצים שונים. באמצעות צילינדר הכולל זוויות שונות המקשות על הפורץ לפרוץ, אפשר לגרום לפורצים להתעכב ולא להצליח לפרוץ את דלת הבית. 

מה היתרונות צילינדר נגד פריצה שקטה? 

באמצעות מנעול צילינדר מפני פריצות שקטות אפשר ליהנות מהיתרונות הבאים: 

יצירת קוד נוסף – יצירת הקוד הנוסף מקשה על הפורצים לפרוץ את הצילינדר באמצעות פריצה שקטה, וכך הם נאלצים לוותר על הפריצה לבית. 

אין אפשר לשכפל את מפתח הצילינדר – לא ניתן לשכפל את מפתח הצילינדר מה שמקשה עוד יותר על הפורצים לפרוץ את הדירה. 

המפתח של הוא דו צדדי – המפתח של הצילינדר הוא דו צדדי ולכן מקשה על הפורצים לפרוץ אותם. 

נשאר לזמן רב – אורח החיים של הצילינדר שאין כולל קפיצים הוא לאורך זמן רב לעומת הצילינדרים האחרים שקיימים בשוק. 

יתרונות אלה הופכים את הצילינדר נגד הפריצה השקטה למשתלם ובטוח יותר עבור הבית. ניתן להיות רגועים במהלך כל שעות היום שהבית מאובטח בצורה הטובה ביותר וגם אם הפורצים יגיעו אליו הם יתייאשו די מהר ויעזבו אותו. 

 

אזורי שירות:

פריצת כספות תל אביב

פריצת כספות רמת גן

פריצת כספות גבעת שמואל

פריצת כספות גבעתיים

פריצת כספות חולון

פריצת כספות בת ים

פריצת כספות מרכז

פריצת כספות צפון

פריצת כספות דרום

פריצת כספות קרית אונו

פריצת כספותור יהודה

פריצת כספות יהוד

פריצת כספות חריש

פריצת כספות נתניה

פריצת כספות חדרה

פריצת כספות כפר סבא

פריצת כספות רמת השרון

פריצת כספות הוד השרון

 

 

 

ההיבט החשוב ביותר בכל פריצה הוא הזמן והמאמץ שהושקעו בהכנה. חלון ההזדמנויות לפשע ממוצע הוא דקות ספורות ושוד מקולקל יכול להפוך במהירות לנקודת מוצא קטלנית. מסיבה זו, יש לקחת בחשבון שלושה דברים לפני פריצה לבית פנוי: סוג המנעול; רמת האבטחה; והזמן הטוב ביותר להכות. ראשית, עליך לזהות איזה סוג של מנעול מגן על המטרה שלך.

 

פריצת כספות היא מקצוע מיומן הדורש ידע בכלים וטכניקות רבות ושונות על מנת להצליח. למרות שזה אולי נראה קל פשוט לקרוא לאנשי מקצוע, לא לכולם יש את הלוקסוס להתקשר למקצוען. זה תמיד יכול להיעשות לבד עם קצת זמן וכלים מתאימים, אבל למעטים האנשים שיש את כל הדברים האלה זמינים. להלן מספר שאלות לשאול את עצמך לפני שאתה פורץ לכספת בעצמך.

 

צוות Safecracker הוא קבוצת גנבים מקצועיים שנשכרים על ידי אנשים שצריכים להיכנס לכספות שהם לא מכירים את השילוב עבורם. כרגע הם נמצאים במים חמים עם המשטרה לאחר שאחד מחבריהם, שנקרא “נסטור”, המריא עם סחורה בשווי 200,000 דולר לפני שעבודתם הושלמה.

 

בעוד שאנשים רבים מאמינים שכספות בלתי חדירה, למעשה יכול לגשת אליהן על ידי מישהו עם הידע הנכון. כספות בנויות כדי לשמור על התוכן בפנים מפני אסונות אנושיים וטבע כאחד, אבל אם אתה יודע מה אתה עושה, יש דרכים להיכנס לכספת מבלי לפגוע בה.

 

קל יותר לפרוץ לכספת ממה שאתה חושב. הסיבה לכך היא שרוב האנשים פשוט רואים בו חפץ גדול וכבד שאי אפשר לפתוח ללא המפתח. למרות שהמפתח עשוי להיות הדבר הראשון שמישהו רואה כשהוא מסתכל על כספת, זה לא מה שמקשה כל כך לפרוץ את הכספת. חתיכת המתכת הקטנה בתוך המנעול היא מה שעושה עבורם את כל העבודה הקשה.

 

אנשים רבים חושבים שפריצת כספות היא מיומנות המוגבלת לפושעים. במציאות, מיומנות זו משמשת ארגונים וממשלות רבים על מנת לקבל גישה למידע שזקוק להגנה.

 

פורצי כספות משתמשים במגוון טקטיקות כדי לפרוץ לכספת, כולל חומרי נפץ מסורתיים, טכניקות אש, כימיקלים, או אפילו קידוח פתוח.

 

פריצה לכספת היא צורת אמנות. זה דורש סבלנות, כושר המצאה והרבה מזל. פיצוח בטוח אינו מיועד לבעלי לב חלש. ישנן דרכים רבות ושונות לפיצוח כספת. דרך אחת היא באמצעות כוח גס – ניתן לעשות זאת עם מגוון כלים כולל מקדחים, פטישים, חומרי נפץ או לפידי חיתוך. שיטה נוספת שעשויה לעבוד היא על ידי ניסיון למצוא את השילוב או הקוד שבו המנעול נפתח.

 

אף אחד לא אוהב את זה כשהם חוזרים הביתה ומגלים שהכספת שלו נשדדה מכל הכסף שהם כל כך ניסו לחסוך. זו אי נוחות גדולה ויכולה להקשות מאוד על אנשים שחיים תלוש משכורת ואינם יכולים להרשות לעצמם עוד כישלונות כלכליים. למרבה המזל, יש כמה דרכים שבהן אנשים יכולים לשמור על חפצי הערך שלהם מפני פולשים אם הם לא מוכנים ללכת בלעדיהם.

 

המאמר הבא דן כיצד לפרוץ בבטחה לכספת. חשוב לדעת את סוג הכספת אליה אתם מנסים לפרוץ כי ישנם סוגים רבים ושונים. לדוגמה, אם אתה מנסה לפתוח כספת עם מנעול דיגיטלי, אתה יכול להשתמש במקדחה חשמלית עם להב מסור כדי לחתוך את המנעולים. אם יש לך מנעול חוגה מסורתי, תצטרך כדור חבל באורך 10 ס”מ ומוט מתכת בגודל 12 ס”מ עם וו בקצהו.

 

פריצה לכספת היא אחת המשימות הקשות יותר לנוכל. במיוחד אם זה לא כספת אלקטרונית, אלא סוג מכני מיושן. השלב הראשון הוא לברר את הדגם והדגם שניתן למצוא בתחתית הכספת או בחלקה האחורי. ניתן להשתמש במידע זה כדי לקבוע אילו כלים עשויים להידרש כדי לפרוץ אליו, כמו גם כמה זמן זה ייקח.

 

לבית נפרץ בשבוע שעבר, והפורץ יצא משם עם כמה מיליוני דולרים במזומן. אבל העניין הוא שאף אחד לא יודע איך הוא נכנס לכספת. מומחים מבולבלים לחלוטין. הכספת הייתה אמורה להיות בלתי חדירה, אבל איכשהו היא נפרצה בלי קול. אז מה יכול היה להשתבש?

 

אנשים רבים סקרנים מה נדרש כדי לפרוץ לכספת. אם אתם מחפשים מעט הסחה בטלה, ישנם אתרים בכל רחבי האינטרנט שבהם תוכלו לגלות מידע זה. בדוק כמה תמונות, קרא כמה בלוגים וצפה בסרטונים ביוטיוב. האסטרטגיה הנפוצה ביותר נקראת טכניקת “אגרוף ותרגיל” – בעצם שימוש בצילינדר כבד כדי לנפץ את הדלתות התחתונות של הכספת תוך קידוח מסביב למנגנון הנעילה בו זמנית.

 

ישנם הרבה סוגים שונים של כספות, שלכל אחת מהן תהליך משלה לפתיחה, כך שיכול להיות מסובך לדעת מאיפה להתחיל. חיפוש מהיר בגוגל יניב דרכים אפשריות רבות משימוש במקדחה, דרך קידוח פיני המנעול ועד לשימוש לפיד אצטילן. דרך אחת שתוכל להתחיל היא על ידי מחקר איזה סוג

של בטוח שיש לך.

 

החזקת כספת ביתית יכולה להועיל מאוד לאחסון פריטים שאין להם תחליף או בעלי ערך עבורכם. עדיף לשמור את הפריטים האלה בבית שלך מאשר להחזיק אותם מחוץ לבית שלך, אבל לא כל הכספות נוצרות שוות. סוג הכספת שאני ממליץ עליו הוא הסוג עם דוגמת לוח מקשים, מכיוון שקשה יותר לפרוץ אליהם בהשוואה לחוגות מיושנות. ישנם סוגים רבים ושונים של כספות זמינות, אך לכולן יהיו נקודות החוזק והחולשה שלהן.

 

כאשר רוב האנשים מוצאים את עצמם במצב שבו צריך להגן על חפצי הערך שלהם, הם פשוט פונים לחנות הקרובה וקונים כספת. לפורצים וגנבים לא קשה לראות שהכספות האלו לרוב פשוט מלאות במזומן. עם הידע הזה, הם יכולים לפרוץ בקלות לכספת שלך ולגנוב את חסכונותיך. לכן חשוב שתדעו לפרוץ כספת במקרה הצורך.

 

לפרוץ לכספת זה לא קל כמו שזה נשמע. למעשה, הפעם היחידה שבה אתה יכול להיכנס לכספת ללא מפתח היא כשהיא פתוחה. היה סמוך ובטוח שאם הם נעולים, תצטרך משהו כדי לחטט אותם, ומוט מתכת יעשה את העבודה.

 

כספת היא מארז מגן לחפצים יקרי ערך. פריטים אלה יכולים להיות כל דבר, מתכשיטים ועד מזומנים. על מנת לפרוץ כספת יש צורך לפרוץ ידנית את המנעול או לפתוח את הדלת. ישנן דרכים רבות לעשות זאת בהתאם לסוג הכספת. דרך פשוטה תהיה קידוח חור בצד המסגרת ושימוש במברג ארוך עם וו בקצהו כדי לפתוח אותו על ידי סיבוב או דיג אחר מפתח.

 

כספת היא מכשיר שנועד להגן על תוכנו מפני צפייה, גניבה, אובדן ונזק. כספת היא חפץ בעל שלוש תפקידים עיקריים: להגן על החומר שהיא סוגרת מפני אנשים לא מורשים; לשמור מסמכים חשובים כגון צוואות ורישומי בנק מאובטחים; ולספק מקום לחפצי ערך כמו תכשיטים או גושי זהב קטנים. כספות משמשות לעתים קרובות אנשים המעוניינים להגן על חפציהם האישיים מפני חבלה, גניבה של פריצות.

 

אף אחד לא אוהב את התחושה של שוד. זה משאיר אותך עם תחושת חוסר ודאות ואין דבר גרוע יותר מאשר להתמודד עם התוצאות. אבל מה אם מישהו לא סתם שדד את הבית שלך: מה אם הוא לקח גם משהו מהכספת שלך? פיצוח בטוח הוא פשע די חמור שיכול להיות בלתי אפשרי לעצור אותו. תארו לעצמכם איך זה מרגיש כשסוף סוף גיליתם שפולש ברח עם כל חפצי הערך שלכם כי הם נכנסו לכספת שלכם.

 

פריצה לכספת היא אומנות, לא קלה לשלמות. זה דורש סבלנות, מיומנות וכלים נכונים. אם אין אפשרויות אחרות להיכנס לבניין-למשל אם החשמל כבוי-עדיף לחכות עד שתוכל ליישם את כישוריך ללא חשש מהשלכות.

 

בכל שנה, ישנם אינספור מעשי שוד שניתן למנוע על ידי קריאה למנעולן מקצועי. כספת היא הדבר הקל ביותר להגן על חפצי הערך שלך מפני אורחים לא רצויים. משימה פשוטה יכולה למנוע כאבי ראש והוצאות פוטנציאליים רבים לאחר מעשה. מנעולנים ייצאו לביתך או לעסק שלך כדי להעריך את הצרכים הספציפיים שלך ולהתקין את כל אמצעי האבטחה הדרושים.

חדשות ועדכונים מנעול הזהב:

במנעול הזהב אנחנו מתמחים בהגנה על מסכי מחשב!

 ברשותינו מגוון כספות חסינות אש במחירים מנצחים!

כספת דיגיטלית לכל אירוע עכשיו במנעול הזהב!

 כספות חסינות אש ממיטב החברות המובילות בעולם!

כספת חסינת אש חזקה ובטוחה!

מגוון כספות לתכשיטים במגוון גדלים!

תיקון ופריצת כספות בבית ובמשרד!

ריהוט לבית שמשתלב עם כספת ביתית זו המומחיות שלנו!

כסאות מחשב ובתוכם כספת ביתית חדש!

זרועות למסכי מחשב ממוגנות וחזקות!

מנגנון נעילה עוצמתי לנעילת הדלת!

 מגוון רחב של כספות משרדיות אצלינו!

מגוון רחב של כספות לבית במחירים מנצחים!

תיבות דואר מוגנות וחזקות אצלינו במנעול הזהב!

כספת אלקטרונית במחיר מנצח!

צרו קשר אם צוות המגן להתייעצות בחינם!

בשנים האחרונות עולם הכספות הביתיות עבר מהפך!

כספת מכנית איכותית וחזקה במגוון גדלים!

חשמל ואלקטרוניקה איכותיים בכל כספת ביתית,אפס תקלות!

מטבחי חוץ המשתלבים עם כספת ביתית חזקה!

מטהרי אוויר בצורת כספת ביתית!

מוצרי אבטחה חכמים להשלמת המיגון בעסק שלך!

מערכת נעילה איכותית לאבטחת המשרד שלך!

כספות לפי מידה ולפי תקציב!

כספת לבית במחיר מנצח,משומשות וחדשות.

כספת קטנה למחשב נייד מומלץ!

מדיה מגנטית יכולה להיהרס בתוך כספת רגילה,חובה לרכוש כספת מתאימה!

ניתן להשיג כספות מהסוג הזה במגוון גדלים!

מגוון כספות להגנה על מוצרי יקרי ערך!

פינת אוכל ובתוכה כספת ביתית מוסווית!

 מבחר כספות קטנות לכל מטרה!

מכשירי כריכה מיוחדים להוספה עיצובית לכספת ביתית

כספת דיגיטלית gpt איכותית וחזקה!

כספת חסינת אש למגוון מטרות!

כספות למשרד במגוון גדלים ועיצובים!

כסאות מנהלים המשתלבים עם כספת למשרד!

פינוי כספת כבדה בכל הארץ!

כסאות גיימינג מיוחדים עם כספת מובנית!

יצירת קשר עם מנעול הזהב בלחיצה על אייקון הווטסאפ!

כספת משרדית להגנה על היקר לך!

נעילת מפתח מיוחדת למניעת גניבה!

מערכות ישיבה מפוארות עם כספת מובנית!

כסאות סטודנט עם כספת מובנית!

כסאות המתנה בעלי עיצוב של כספת משרדית!

כספת עם מפתח מכני לתפעןל קל וחזק!

כספות לנשק במגוון גדלים ומחירים מנצחים!

קטלוג כספות 2021 עכשיו במנעול הזהב!

זרועות מוגנות למסכי תצוגה!

מגרסות נייר חזקות במגוון גדלים!

כסאות משרדיים המשתלבים עם כספת למשרד!

חברות הביטוח מאשרות את כל סוגי הכספות שלנו!

כספת דיגיטלית executivesafe עכשיו במבצע!

 

מגוון כספות דיגיטליות במגוון גדלים ומחירים מנצחים!

מנגנון הנעילה הטוב בעולם עכשיו במבחר הכספות שלנו!

כספת קיר חזקה ואיכותית!

כספות כבדות למגוון מטרות!

כספות קיר ממיטב החברות הטובות בעולם!

כספות דיגיטליות במגוון גדלים ובמחירים הטובים ביותר בארץ!

מנגנון הנעילה החזק ביותר במגוון כספות ביתיות!

כספת קיר במבצע כולל התקנה!

כספות כבדות במחירים קלים!

כספות קיר למגוון מטרות בעיצוב מדהים!מנעולן בתל אביב שירות מכל הלב!

פורץ כספות בראשון לציון מחיר ללא תחרות!

פורץ מנעולים במחירים נוחים!

החלפת מנעול בבית הלקוח במחיר הטוב ביותר בארץ!

מנעול כספת חזק ואיכותי!

פורץ כספות בתל אביב מהיר וזמין!

מנעולן ברמת גולדה !

פורץ דלתות מכל הסוגים והחברות!

מנעולן בנתניה זמין ומהיר במחיר לכל כיס!

פריצת מנעול במהירות וביעילות במחיר מנצח!

פורץ כספות בהוד השרון מהיר ואיכותי!

החלפת מנעול לדלת במחיר מבצע בבית הלקוח!

מנעולן בבאר יעקב מהיר וזמין לכל קריאה!

פורץ כספות בבאר יעקב!

התקנת מנעול לדלת באזור המרכז!

התקנות דלתות ממד באזור המרכז!

מנעולן בקרית אונו במחירים מעולים!

מנעולן באשדוד לשירותך זמין בכל שעה!

פורץ כספות בכל שעות ביממה!

ציפוי דלתות ישנות במחירים מנצחים!

מנעולן באור יהודה זמין ומהיר!

מגוון דלתות מבית שריונית חסם!

מנעולן ביפו לפריצת דלתות לבית ולרכב!

מנעולן בחיפה שירות ללא תחרות!

מנעולן ברחובות במחיר מנצח זריז ומהיר!

פורץ כספות בפריסה ארצית!

פורץ כספות בתל אביב!

מנעולן בבני ברק מהיר וזמין!

פורץ כספות בגני תקווה!

בקעת אונו והסביבה פורץ כספות מומלץ!

פורץ כספות בקרית גת!

תיקון דלת ממד באיזור המרכז!

התקנת דלת זכוכית באיזור ראשון לציון!

פורץ כספות באר יעקב!

מנעולן בבאר שבע זריז ומהיר!

מנעולן ביקנעם במחירים מעולים!

מנעולן ביהוד זמין וזריז!

מנעולן בצפון לכל סוגי הפריצות!

החלפת צילינדר רב בריח ע”י מנעולן מוסמך!

קיצור דלתות לפי דרישה!

פורץ כספות בראש העין!

מנעולן מומחה בנס ציונה!

מנעולן מקצועי באור יהודה!

מנעולן מהיר  בשרון!

מנעולן לפריצה בבית!

פורץ כספות ברמת השרון!

מנעולן מומלץ בגבעתיים!

תיקון דלתות זכוכית במרכז!

החלפת מנעולים דלתות ביתיות!

מנעולן מומלץ במרכז!

פורץ כספות מומלץ בבאר שבע!

פורץ כספות בכפר סבא!

מנעולן מהיר בראשון לציון!

דלת ממד להתקנה!

מנעולן בבאר יעקב מומלץ!

צור קשר עם צוות מנעול הזהב!

פורץ כספות בבת ים!

מנעולן  מומלץ בחולון!

מנעולן בתל אביב

מנעולן מומלץ בכפר יונה!

פורץ כספות בפתח תקווה!

תיקון דלת רב בריח!

פורץ כספות ברמת גן!

מנעולן מומחה בבת ים!

מנעולן מומלץ בפתח תקווה!

מנעולן מומלץ ברעננה!

מנעולן מומלץ בכפר סבא!

מנעול לדלת שריונית חסם!

פריצת דלתות רב בריח!

בחירת מנעולן מומלץ!

מנעולן בגבעת שמואל מומלץ!

ידיות בהלה במגוון צבעים!

פורץ כספות בנצרת עילית!

מנעולן מומלץ  בהרצליה!

פורץ כספות באור יהודה!

פורץ כספות בקרית אונו!

פורץ כספות בנס ציונה!

מנעולן מומלץ בדרום!

מנעולן מומלץ ברמת גן!

שכפול מפתחות לדלתות רב בריח!

פורץ כספות ומנעולים בבני ברק!

פורץ כספות ומנעולים בגבעת שמואל

פריצת כספות כבדות!
מנעולן מקצועי במרכז!
פורץ כספות ומנעולים באיזור תל אביב!
פורץ כספות ומנעולים באיזור רמת גן

מנעולן בבני ציון מומלץ!
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צור קשר,אנחנו כאן לשירותך:)

Open chat
תרצה שמנהל מכירות יחזור אליך?