פורץ כספות היסטוריה בהתהוות

. הקדמה

פורץ כספות הוא אדם שפורץ לבתים ולעסקים של אנשים כדי לגנוב את חפצי הערך שלהם. המסלול הפופולרי ביותר להגיע לביתו של מישהו הוא באמצעות שימוש בכלי לפיצוח כספות (או פשוט, כספת), המשמש את מפצחי הכספות מאז תקופת הדתות האברהמיות. כלים אלה נועדו להיות ניידים וניתן להשתמש בהם בכל עת ללא התנגדות. שיטה פופולרית נוספת לגישה לבית או לעסק כרוכה בשימוש בחומרי נפץ, כמו דינמיט או C4, החבויים בפריט שייגנב על ידי פורץ, כמו תכשיטים או פריטים אחרים בעלי ערך.

 

  1. התפיסה המוטעית

אתה צריך להיות פורץ כספות טוב או פורץ כספות גרוע. אתה לא צריך להיות יצירתי בדרך שבה אתה ניגש לכספת. המפתח לפיצוח בטוח הוא עקביות פעולה. אם אתה לא עקבי, זה לא ילך לך טוב.

 

  1. טכניקות

פורץ כספות יכול להשתמש בסוגים שונים של כלים כדי להיכנס לכספת. הוא עשוי להשתמש במוט כדי לפתוח את המנעול, או במברג כדי לשחרר אותו. מפצח כספות יכול גם להשתמש בסוגים שונים של כלים כדי לחתוך ולשנות את מערכות האבטחה של הכספת, לפתוח אותה ולאפשר לו לגשת אליה. מפתח שווה יותר מזהב…התקנת כספת ביתית משרדית פורץ כספות פורץ כספת התקנת כספות התקנת כספות ביתית התקנת כספת ביתית פריצת כספת איך לפרוץ כספת פורץ כספות תל אביב פריצה שקטה

 

  1. הסוגים השונים של כספות

אז אתה רוצה לפרוץ לכספת? ובכן, הנה הסוגים השונים של כספות שבהן אתה יכול להשתמש כדי להיכנס. יש לנו כמה סוגים שונים של כספות בהן ניפרוץ. הסוג הראשון של כספת הוא מסוג מנעול. אם הדלת נעולה, גם אם אתה משחק עם מפתח, תצטרך להיות יצירתי עם איך אתה יכול להיכנס לכספת שלך. סוג זה קל למדי מכיוון שישנן מספר שיטות שניתן להשתמש בהן כדי לפתוח אותו. השיטה הראשונה שאני אוהב להשתמש בה נקראת שיטת “חתך דרך” או שיטת “חותך בריח”. עשיתי זאת מספר פעמים כאשר הייתי צריך גישה לכספת והצלחתי לחתוך פיזית את הדלת באמצעות מברג או כלי דומה. שיטה זו כוללת חיתוך של המנעול (החלק של הדלת שעובר מעליו) כך שתוכל לדחוף את היד בכפפה ולאחר מכן להשתמש ביד השנייה ולפרק את שני צידי המנעול בו-זמנית עד שהוא נפתח. הסוג השני נקרא “חותך ברגים” או “חותכי בריח”, מה שמחייב אותך להשתמש במקדחה חשמלית (או מסור מתיחה) עם חיבור לחותך ברגים. לסוג זה של כספת יש תכונה ייחודית משלו: יש לה שני חורי בריח משני צידי הדלת במקום חור אחד בכל צד כמו רוב הסוגים האחרים. מכיוון שיש שני ברגים, ניתן למקם אחד בכל חור כך שהם יינעלו יחדיו כשהם מוברגים. לבסוף, יש דרך נוספת שבה אדם יכול להיכנס מבלי לפתוח את הכספת בכלל: הם יכולים פשוט לחתוך את גופם באמצעות מזמרה מתכת, תוך שהם לובשים כפפות או כלום, כך שהם לא משאירים שום עקבות כשהם יוצאים. הכספת שלהם! 

 

  1. סיכום

זהו המשך לנושא הקודם. במאמר זה אכנס לעומק על הטכניקות השונות המשמשות לפריצת כספות. הטכניקות משתנות בהתאם לסוג הכספת ואופן פתיחתה, כך שיש הרבה סוגים שונים של כספות ולכל אחת יש דרך אחרת להיפתח. ישנן גם דרכים רבות ושונות לשבור כספות שלא הוזכרו במאמר זה, אז הקפד לקרוא את שאר המאמר למידע נוסף על שיטות אלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צור קשר,אנחנו כאן לשירותך:)

Open chat
תרצה שמנהל מכירות יחזור אליך?