פורץ כספות פורץ כספת התקנת כספות התקנת כספות ביתית התקנת כספת ביתית פריצת כספת איך לפרוץ כספת פורץ כספות תל אביב פריצה שקטה

פריצת כספת מקצועית ע”י פורץ כספות איכותי

אם שכחתם את קוד הכספת, איבדתם את מפתח או שהכספת אינה רוצה להיפתח לכם, תוכלו להזמין פורץ כספות שישמח לעזור לכם ולפתור את הבעיה תוך דקות אחדות. אך קחו בחשבון ששירות זה עולה לא מעט כסף, לכן תאלצו להיפרד מכמה מאות שקלים.  

אילו סוגי כספות קיימות? 

הכספות מתחלקות לשני סוגים עיקריים כספות דיגיטליות עם קוד סודי וכספות מכאניות עם מנעול רגיל. לכן בעת הזמנת פורץ כספות חשובות ליידע אותו על איזה סוג כספת מדובר כדי שידע להגיע עם הכלים הנכונים לפריצת כספת. סוגי הכספות כוללים את הסוגים הבאים: 

כספות – כספות אלה עובדת על קוד מסוים שהפורץ מאפס ומאפשר להשתמש בהם שוב. הפריצה מתבצעת באמצעות מכות על הכספת, הלום או באמצעות קידוח בה. 

כספות מכאניות – כספות אלה כוללות מנעול רגיל אותו יש לפרוץ באמצעות כלים לפריצה או באמצעות קידוח. 

כל אחד מסוגי הכספות יכולה להיות כבדה או קלה. לרוב הכספות הביתיות יהיו קלות יותר ואילו כספות כבדות יותר יהיו בעסקים שונים למיניהם. 

פורץ מקצועי לייעוץ חינם

פורץ כספות פורץ כספת התקנת כספות התקנת כספות ביתית התקנת כספת ביתית פריצת כספת איך לפרוץ כספת פורץ כספות תל אביב פריצה שקטה

מתי יש צורך בפריצת כספת? 

אחזקת כספת דורשת תחזוקה לאורך זמן, אך לעיתים קורים מצבים שבהם הכספת אינה יכולה להיפתח אם זה משהו שתלוי בנו או לא. על מנת לפתור את הבעיה יש לקרוא לפורץ כספות  מקצועי ומיומן שיודע את העבודה ויפרוץ את הכספת תוך דקות אחדות ללא נזק ממשי לכספת. כמו כן, חשוב ליידע אותו איזה סוג כספת יש לכם דיגיטלית או מכאנית על מנת שהוא יוכל להגיע עם המכשירים המתאימים לפריצה.. 

מה חשוב לשים לב בעת בחירת פורץ כספות? 

בעת פריצת כספת חשובה לבחור פורץ כספות מקצועיות ומנוסה שפרץ לא מעט כספות. על הפורץ להיות מנעולן מורשה עם תעודות מתאימות ממוסד לימודים מוכר, בעל ידע בתחום פריצת כספות שידע להבדיל בין סוגי הכספות השונות עם סוגי מנגנון שונים, שיהיה עם ניסיון בתחום הפריצות וכמובן יהיה אדיב, שירותי ואמין שאפשר לסמוך עליו. בנוסף לכך, חשוב שהוא יהיה עם המלצות חיוביות כדי שאפשר יהיה לסמוך עליו בעת העבודה. הקפידו לבדוק כל אחד מהפרמטרים הללו בטרם תבחרו את הפורץ המתאים לכם. 

מדוע חשוב שהפורץ יהיה מקצועי ומנוסה בפריצה? 

ללא ניסיון ומקצועיות בתחום לפורץ ייקח זמן רב לפרוץ את הכספת והוא יבזבז זמן רב במהלך העבודה וכן הוא לא יבין דברים במהלך הפריצה. לכן חשוב ביותר שהפורץ יהיה מקצועי ומנוסה בתחום ויבין מה הוא עושה כדי שיפתור את הבעיה בקלות וביעילות.  

פריצת כספת דיגיטלית 

פריצת כספת דיגיטלית אשר עובדת על סוללות ונפתחת באמצעות סיסמה מתבצעת בתוך שניות אחדות בעזרת לום או מכות על הכספת. אם יש מנעול גיבוי עם מפתח, פורץ הכספת יפרוץ אותה באמצעות קידוח של המנעול עצמו ולאחר מכן היא תישאר ללא כל שריטה או חבלה בנעילה דיגיטלית. בעת הפריצה יאפס הפורץ את קוד הכספת ותוכלו להשתמש בה כרגיל. 

פריצת כספת מכאנית 

פריצת כספת מכאנית שונה מפריצת כספת דיגיטלית, כספת זו נפתחת באמצעות מפתח ולכן הוא מסובך יתור מאשר פריצת כספת דיגיטלית. פריצת כספת זו נעשית באמצעות כלים מיוחדים או באמצעות קידוח בשני מקומות שונים בכספת במנעול או בדופן הכספת. בתום הפריצה ואיפוס הכספת תוכלו להשתמש בה כרגיל. 

מה עלות פריצת כספות? 

העלות משתנה בהתאם לסוג הכספת וקושי לפרוץ אותה. לרוב המחיר של פריצת כספת ביתית היא בין 350-250 ₪ אם מדובר על פריצה קלה מהירה שלא מצריכה התערבות של אביזרים כלשהם. 

פריצת כספת

מאז המצאת הכספת

אחת השאלות שגורמות לקהל לקוחותינו בשנים האחרונות לצחקק הם מתי יזדקקו לפורץ כספות מקצועי? להפתעתם, הם יגלו שתקלות רבות כגון: שהמפתח חסר, סיסמה ששכחו ודלת תקועה, הן תקלות שכיחות ונפוצות לבעלי כספות .

כיצד תמצאו פורץ כספות מקצועי שייתן לכם מענה אמיתי לצורך שלכם:

העובדה היא שיש בשוק אנשי מקצוע רבים הטוענים שהם “מומחים” לשירותי פריצה ואבטחה.

אך המטרה הכעיקרית של בעל הכספת הוא לבצע את פריצת הכספת במינימום נזק ועלויות ללקוח.

 לשם כך, עליך להדגיש את הנקודות הבאות:

מחקר שוק – גם אם אנו עוסקים ברכישת שירותים אחרים, אנו ממליצים תמיד על מחקר שוק; אם באמצעות קרובי משפחה וחברים, כמו גם באמצעות מנועי חיפוש באינטרנט, התוצאות וההמלצות הנוכחיות יוצגו במהירות. אחרי הכל, שום דבר לא יכול לעזור לך לבחור את הטוב ביותר כמו חוכמת ההמונים,וכך כמובן גם לגבי פורץ כספות מקצועי,האם הוא מוסמך מטעם המשטרה,כמה שנות ניסיון וכמה המלצות יש לו מלקוחות שהשתמשו בשירותי פריצת הכספת בעבר.

.

רישיונות ותעודות – מומלץ לבחור פורצי כספות ומנעולנים מקצועיים כאלה בעלי רישיונות והכשרה מתאימים, וכן תעודה המציגה את מקצועם. בנוסף, חשוב לבדוק  שיש לו ניסיון רב שנים בעבודה.

נזק מינימלי – על בסיס הסעיף הקודם חשוב לציין כי הניסיון העשיר בעבודה מראה כי הפורץ מכיר סוגים שונים של מנעולים וכספות ויודע להתמודד עם מגוון רחב יותר של כשלים ותקלות. 

מוטי שירותי פריצה והגנה  יגיע עד אליך ויתן פתרון איכותי ומהיר למגוון צרכיך!

מוטי כספות מבין  את חשיבות הכספת שלכם בעיניכם, בכל זמן ובכל מקום.

 ניסיונו העשיר ימזער נזקים, ובאותו דבר הזמן שואף לשפר את הכספת בכדי למנוע   כשלים עתידיים, ואם צריך לצבוע מחדש את הכספות הפגועות בעזרת צבע מיוחד לכספות מוטי כאן לתת מענה!

לא משנה מה יקרה או מה תצטרכו , מוטי כספות יעשה הכל בכדי  לעזור לכם.

פורץ הכספות המוסמך במקרים מסויימים יהיה האדם שאתה הכי רוצה לראות באותה עת. אםברשותך מסמכים מסמכים חשובים עם סודות מסחריים, כספת לאחסון תרופות או מחשב נייד עם חומרים מסווגים הנעולים בכספת  ואתם זקוקים לפתרון מיידי מוטי כאן בשבילך,למצוא פיתרונות יצירתיים ומקצועיים בכדי לפרוץ את הכסף במינימום זמן תוך כדי מזעור נזקים.

פורץ כספות פורץ כספת התקנת כספות התקנת כספות ביתית התקנת כספת ביתית פריצת כספת איך לפרוץ כספת פורץ כספות תל אביב פריצה שקטה

מתי נדע שעלינו להתקשר לפורץ כספות מקצועי?

אם כן, בחלק מהמקרים לא נצטרך להזמין פורץ כספות מקצועי,ודי בתחזוקה שוטפת ע”י שימון הבריחים והדלת בכדי למנוע תקלות.

 

ונוכל לפתוח את הכספת שלנו. נתחיל במספר אמצעי מניעה בכדי לא להצטרך לקרוא לפורץ כספות מקצועי:

 

  • כתוב את הסיסמה במקום בטוח, תדע שהסיסמה תישמר. ברוב המקרים, שכיחת הסיסמה היא הסיבה העיקרית לכספת נעולה.
  • החלף את הסוללה במנגנון אלקטרוני, ובדרך כלל יש לתחזק אותה כראוי מדי פעם בכדי להבטיח שהמצבר שלך עמיד ולהפחית את הסיכוי לתקלה.
  • שיכפול מספר מפתחות ושמירת מפתחות משוכפלים במקום שמור ובטוח עבורך יהפכו לגלגל ההצלה של הכספת המכנית שלך.

אך לפעמים כמו כל דבר,ישנה עייפות החומר העלולה לגרום לשחיקת הכספת ולגרום לתקלות שתהיו חייבים להזמין פורץ כספות מקצועי.

 

מתי אין לנו ברירה אלא להזמין פורץ כספות מקצועי

כאשר אנו שוכחים את הסיסמה מבלי להשאיר סיסמה מגובה במקום בטוח, כאשר איננו שמים מפתח משוכפל במקום סודי, כאשר איננו מחליפים את הסוללה בזמן, כל אלה סיבות הדורשות  הזמנת אנשי מקצוע. 

איך נדע עם מי לעבוד בנושא רגיש כמו פורץ כספות?

יש הרבה חובבים בענף זה, והאנשים האלה גורמים יותר נזק מתועלת. הקבוצה השנייה היא גנבים מורשים. ההבדל ביניהם הוא שחובבנים ינסו לפתוח את הכספת בכל דרך שהיא, בדרך כלל לגרום לה נזק בלתי הפיך, בעוד שגנבי כספות מקצועיים יודעים לפתוח את הכספת במהירות מבלי לגרום לה נזק אך לגנוב את כל השאר. 

מוטי כספות פורץ כספות שנים רבות בעל מוניטין והמלצות מעבודה משופת עם הצבא,המשטרה וכוחות הביטחון. איכות העבודה אינה מתפשרת, ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת. לא מצליחים לפתוח את הכספת? הזמינו עכשיו את מוטי כספות  לבדיקה ותחזוקה! ! !

מדוע להזמין פורץ כספות מקצועי מומלץ במקום לנסות לפרוץ אותה לבד

בעלי כספות רבים רוצים לדעת מדוע עליהם להזמין פורץ כספות מקצועי במקום לנסות לפרוץ אותה לבד .

ברור שזה בהחלט לא המצב האידיאלי – כאשר עליכם לפרוץ לכספת וצריך להשיג את תכולתה במלואה, פריצה היא תהליך מסובך ודורש עבודה מקצועית. עבודה חסרת ניסיון עלולה לגרום נזק בלתי הפיך לכספת ולתכולתה. פורצים מקצועיים מאומנים ובעלי רישיון לעבוד בתחום, הם מכירים את סוגי המנגנונים ויודעים להתאים את שיטות העבודה שלהם לבעיות העומדות בפניהם. מוטי כספות פרץ לאלפי כספות שונות ומגוונות במהלך השנים.

 

 

שלוש סיבות להזמין פורץ כספות מקצועי במקום לנסות זאת לבד:

רק ברגע הכי לא מתאים, מנעול האבטחה שלך בהחלט מחליט לקום לתחייה. לפני שמתחילים את סרטון ההדרכה לתיקון המנעול באופן עצמאי, הנה שלוש סיבות טובות לפנות לאיש מקצוע בתחום:

 

כספות נועדו למנוע פריצה – הן  עשויות ממתכת עמידה מאוד ולפורץ לא מקצועי יעשו חיים קשים בפריצתה. לכן, אלא אם כן אתה חזק במיוחד ולא מפריע לך לעשות נזק בלתי הפיך לכספת שלך, בקש מפורץ כספות מקצועי לפתוח את הדלת ללא מאמץ תוך כדי מזעור נזקים.

שמרו על הכספת –  אני מניח כי לא תרצו להגדיל את ההוצאות הבלתי צפויות בצורה של קניית כספת חדשה. לכן, פורץ כספות מקצועי יכול לשמור על תקינות המפרט הכספי ולעסוק רק בנושאי השטח שנועלים את הדלת ולחסוך לכם הוצאות מיותרות.

זה לא רק כספת, בדרך כלל, כספות מאחסנות את הפריטים והמסמכים החשובים ביותר עבורנו. כאשר אתה פורץ לכספת בעצמך, אתה עלול לפגוע קשות בתכולת המכולה ובכך לעשות נזק בלתי הפיך למסמכים או תכולה חשובה.

אז עכשיו אתה בטוח

ברגע שהבנתם את המשמעות של פורץ כספות חסר ניסיון אני בטוח שתעסיקו פורץ כספות מקצועי אמין ומנוסה לעבודה, הגיע הזמן למצוא אותו. מוטי כספות מספק מגוון רחב של שירותי פריצת אבטחה.מוטי מספק שירותי פריצה והגנה במשך שלושים שנה מול מוסדות רבים בארץ  אנחנו  יכולים לענות על כל שיחת טלפון ולנסות כמיטב יכולתנו לפתור את הבעיה. רק במקרים קיצוניים נבחר להשתמש בשיטות פריצה של כוח רב. נשמח  לשרת אתכם בכל עת. למידע מפורט יותר והצעת מחיר אנא צרו עימי קשר.

אזורי שירות:

פריצת כספות תל אביב

פריצת כספות רמת גן

פריצת כספות גבעת שמואל

פריצת כספות גבעתיים

פריצת כספות חולון

פריצת כספות בת ים

פריצת כספות מרכז

פריצת כספות צפון

פריצת כספות דרום

פריצת כספות קרית אונו

פריצת כספותור יהודה

פריצת כספות יהוד

פריצת כספות חריש

פריצת כספות נתניה

פריצת כספות חדרה

פריצת כספות כפר סבא

פריצת כספות רמת השרון

פריצת כספות הוד השרון

 

 

 

מגוון נושאים נוספים:

פורץ כספות

פורץ כספת

התקנת כספות

התקנת כספות ביתית

התקנת כספת ביתית

פריצת כספת

 

איך לפרוץ כספת

פורץ כספות תל אביב

פריצה שקטה

 

פורץ כספות

כספת לנשק

פריצת כספת

כספות לנשק

פורץ כספת

כספות תל אביב

איך לפרוץ כספת

כספת לנשק אישי

מנעול לנשק

כספת אישית

פורץ כספות תל אביב

סייף סנטר כספות

דוד סנטר יצאת צדיק

החלפת קוד כספת ביתית

כספת לנשק מחיר

איך פותחים כספת קומבינציה

כספת לנשק ארוך

פורץ כספות בבאר שבע

כספות

כספות ביתיות

פורץ כספות

כספת ביתית מחיר

התקנת כספות

התקנת כספת ביתית

כספת מחיר

מחיר כספת

פריצת כספת

פורץ כספת

כספות באר שבע

כספות למשרד

כספות בצפון

איך לפרוץ כספת

כספת ביתית מומלצת

כספות מחירים

החלפת קוד כספת

פורץ כספות בבאר שבע

פורץ כספות ברמת גן

שירות כספות

פורץ רכבים בטבריה

מנעולן בטבריה והסביבה

איתן הפורץ עפולה

פורץ כספות בחיפה

כספות חצור אשדוד

איך משנים קוד כספת

כספות ביתיות בירושלים

שינוי קוד כספת

כספות למכירה בחיפה

פורץ כספות בירושלים

פתיחת כספת עם מפתח

שינוי קוד כספת ביתית

שינוי קוד כספת דיגיטלית

החלפת קוד כספת ביתית

מה הקוד לכספת

כספת ביומטרית

איך פותחים כספת קומבינציה

כספות לעסק

פורץ מנעולים בבית שאן

פורץ כספות ברעננה

מנעולן בגבעת זאב

פורץ רכבים בגבעת אולגה

כספות

פורץ כספות

כספות חצור

כספת ביתית מחיר

התקנת כספת ביתית

פריצת כספת

פורץ כספת

כספות בחיפה

כספות בצפון

פורץ כספות

פורץ

פריצה שקטה

פורץ כספת

איך לפרוץ כספת

כספות בתל אביב

החלפת קוד כספת ביתית

מכשיר לפריצת מנעולים

החלפת קוד כספת
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צור קשר,אנחנו כאן לשירותך:)

Open chat
תרצה שמנהל מכירות יחזור אליך?