Home מנעולות פורץ כספות מקצועי | התקנת כספות | מתי כדאי להזמין

פורץ כספות מקצועי | התקנת כספות | מתי כדאי להזמין

by צוות מנעול הזהב
פורץ כספות פורץ כספת התקנת כספות התקנת כספות ביתית התקנת כספת ביתית פריצת כספת איך לפרוץ כספת פורץ כספות תל אביב פריצה שקטה

אם שכחתם את קוד הכספת, איבדתם את מפתח או שהכספת אינה רוצה להיפתח לכם, תוכלו להזמין פורץ כספות שישמח לעזור לכם ולפתור את הבעיה תוך דקות אחדות. אך קחו בחשבון ששירות זה עולה לא מעט כסף, לכן תאלצו להיפרד מכמה מאות שקלים.  

אילו סוגי כספות קיימות? 

הכספות מתחלקות לשני סוגים עיקריים כספות דיגיטליות עם קוד סודי וכספות מכאניות עם מנעול רגיל. לכן בעת הזמנת פורץ כספות חשובות ליידע אותו על איזה סוג כספת מדובר כדי שידע להגיע עם הכלים הנכונים לפריצת כספת. סוגי הכספות כוללים את הסוגים הבאים: 

כספות – כספות אלה עובדת על קוד מסוים שהפורץ מאפס ומאפשר להשתמש בהם שוב. הפריצה מתבצעת באמצעות מכות על הכספת, הלום או באמצעות קידוח בה. 

כספות מכאניות – כספות אלה כוללות מנעול רגיל אותו יש לפרוץ באמצעות כלים לפריצה או באמצעות קידוח. 

כל אחד מסוגי הכספות יכולה להיות כבדה או קלה. לרוב הכספות הביתיות יהיו קלות יותר ואילו כספות כבדות יותר יהיו בעסקים שונים למיניהם. 

פורץ מקצועי לייעוץ חינם

פורץ כספות פורץ כספת התקנת כספות התקנת כספות ביתית התקנת כספת ביתית פריצת כספת איך לפרוץ כספת פורץ כספות תל אביב פריצה שקטה

מתי יש צורך בפריצת כספת? 

אחזקת כספת דורשת תחזוקה לאורך זמן, אך לעיתים קורים מצבים שבהם הכספת אינה יכולה להיפתח אם זה משהו שתלוי בנו או לא. על מנת לפתור את הבעיה יש לקרוא לפורץ כספות  מקצועי ומיומן שיודע את העבודה ויפרוץ את הכספת תוך דקות אחדות ללא נזק ממשי לכספת. כמו כן, חשוב ליידע אותו איזה סוג כספת יש לכם דיגיטלית או מכאנית על מנת שהוא יוכל להגיע עם המכשירים המתאימים לפריצה.. 

מה חשוב לשים לב בעת בחירת פורץ כספות? 

בעת פריצת כספת חשובה לבחור פורץ כספות מקצועיות ומנוסה שפרץ לא מעט כספות. על הפורץ להיות מנעולן מורשה עם תעודות מתאימות ממוסד לימודים מוכר, בעל ידע בתחום פריצת כספות שידע להבדיל בין סוגי הכספות השונות עם סוגי מנגנון שונים, שיהיה עם ניסיון בתחום הפריצות וכמובן יהיה אדיב, שירותי ואמין שאפשר לסמוך עליו. בנוסף לכך, חשוב שהוא יהיה עם המלצות חיוביות כדי שאפשר יהיה לסמוך עליו בעת העבודה. הקפידו לבדוק כל אחד מהפרמטרים הללו בטרם תבחרו את הפורץ המתאים לכם. 

מדוע חשוב שהפורץ יהיה מקצועי ומנוסה בפריצה? 

ללא ניסיון ומקצועיות בתחום לפורץ ייקח זמן רב לפרוץ את הכספת והוא יבזבז זמן רב במהלך העבודה וכן הוא לא יבין דברים במהלך הפריצה. לכן חשוב ביותר שהפורץ יהיה מקצועי ומנוסה בתחום ויבין מה הוא עושה כדי שיפתור את הבעיה בקלות וביעילות.  

פריצת כספת דיגיטלית 

פריצת כספת דיגיטלית אשר עובדת על סוללות ונפתחת באמצעות סיסמה מתבצעת בתוך שניות אחדות בעזרת לום או מכות על הכספת. אם יש מנעול גיבוי עם מפתח, פורץ הכספת יפרוץ אותה באמצעות קידוח של המנעול עצמו ולאחר מכן היא תישאר ללא כל שריטה או חבלה בנעילה דיגיטלית. בעת הפריצה יאפס הפורץ את קוד הכספת ותוכלו להשתמש בה כרגיל. 

פריצת כספת מכאנית 

פריצת כספת מכאנית שונה מפריצת כספת דיגיטלית, כספת זו נפתחת באמצעות מפתח ולכן הוא מסובך יתור מאשר פריצת כספת דיגיטלית. פריצת כספת זו נעשית באמצעות כלים מיוחדים או באמצעות קידוח בשני מקומות שונים בכספת במנעול או בדופן הכספת. בתום הפריצה ואיפוס הכספת תוכלו להשתמש בה כרגיל. 

מה עלות פריצת כספות? 

העלות משתנה בהתאם לסוג הכספת וקושי לפרוץ אותה. לרוב המחיר של פריצת כספת ביתית היא בין 350-250 ₪ אם מדובר על פריצה קלה מהירה שלא מצריכה התערבות של אביזרים כלשהם. 

פריצת כספת

מאז המצאת הכספת

אחת השאלות שגורמות לקהל לקוחותינו בשנים האחרונות לצחקק הם מתי יזדקקו לפורץ כספות מקצועי? להפתעתם, הם יגלו שתקלות רבות כגון: שהמפתח חסר, סיסמה ששכחו ודלת תקועה, הן תקלות שכיחות ונפוצות לבעלי כספות .

כיצד תמצאו פורץ כספות מקצועי שייתן לכם מענה אמיתי לצורך שלכם:

העובדה היא שיש בשוק אנשי מקצוע רבים הטוענים שהם “מומחים” לשירותי פריצה ואבטחה.

אך המטרה הכעיקרית של בעל הכספת הוא לבצע את פריצת הכספת במינימום נזק ועלויות ללקוח.

 לשם כך, עליך להדגיש את הנקודות הבאות:

מחקר שוק – גם אם אנו עוסקים ברכישת שירותים אחרים, אנו ממליצים תמיד על מחקר שוק; אם באמצעות קרובי משפחה וחברים, כמו גם באמצעות מנועי חיפוש באינטרנט, התוצאות וההמלצות הנוכחיות יוצגו במהירות. אחרי הכל, שום דבר לא יכול לעזור לך לבחור את הטוב ביותר כמו חוכמת ההמונים,וכך כמובן גם לגבי פורץ כספות מקצועי,האם הוא מוסמך מטעם המשטרה,כמה שנות ניסיון וכמה המלצות יש לו מלקוחות שהשתמשו בשירותי פריצת הכספת בעבר.

.

רישיונות ותעודות – מומלץ לבחור פורצי כספות ומנעולנים מקצועיים כאלה בעלי רישיונות והכשרה מתאימים, וכן תעודה המציגה את מקצועם. בנוסף, חשוב לבדוק  שיש לו ניסיון רב שנים בעבודה.

נזק מינימלי – על בסיס הסעיף הקודם חשוב לציין כי הניסיון העשיר בעבודה מראה כי הפורץ מכיר סוגים שונים של מנעולים וכספות ויודע להתמודד עם מגוון רחב יותר של כשלים ותקלות. 

מוטי שירותי פריצה והגנה  יגיע עד אליך ויתן פתרון איכותי ומהיר למגוון צרכיך!

מוטי כספות מבין  את חשיבות הכספת שלכם בעיניכם, בכל זמן ובכל מקום.

 ניסיונו העשיר ימזער נזקים, ובאותו דבר הזמן שואף לשפר את הכספת בכדי למנוע   כשלים עתידיים, ואם צריך לצבוע מחדש את הכספות הפגועות בעזרת צבע מיוחד לכספות מוטי כאן לתת מענה!

לא משנה מה יקרה או מה תצטרכו , מוטי כספות יעשה הכל בכדי  לעזור לכם.

פורץ הכספות המוסמך במקרים מסויימים יהיה האדם שאתה הכי רוצה לראות באותה עת. אםברשותך מסמכים מסמכים חשובים עם סודות מסחריים, כספת לאחסון תרופות או מחשב נייד עם חומרים מסווגים הנעולים בכספת  ואתם זקוקים לפתרון מיידי מוטי כאן בשבילך,למצוא פיתרונות יצירתיים ומקצועיים בכדי לפרוץ את הכסף במינימום זמן תוך כדי מזעור נזקים.

פורץ כספות פורץ כספת התקנת כספות התקנת כספות ביתית התקנת כספת ביתית פריצת כספת איך לפרוץ כספת פורץ כספות תל אביב פריצה שקטה

מתי נדע שעלינו להתקשר לפורץ כספות מקצועי?

אם כן, בחלק מהמקרים לא נצטרך להזמין פורץ כספות מקצועי,ודי בתחזוקה שוטפת ע”י שימון הבריחים והדלת בכדי למנוע תקלות.

 

ונוכל לפתוח את הכספת שלנו. נתחיל במספר אמצעי מניעה בכדי לא להצטרך לקרוא לפורץ כספות מקצועי:

 

  • כתוב את הסיסמה במקום בטוח, תדע שהסיסמה תישמר. ברוב המקרים, שכיחת הסיסמה היא הסיבה העיקרית לכספת נעולה.
  • החלף את הסוללה במנגנון אלקטרוני, ובדרך כלל יש לתחזק אותה כראוי מדי פעם בכדי להבטיח שהמצבר שלך עמיד ולהפחית את הסיכוי לתקלה.
  • שיכפול מספר מפתחות ושמירת מפתחות משוכפלים במקום שמור ובטוח עבורך יהפכו לגלגל ההצלה של הכספת המכנית שלך.

אך לפעמים כמו כל דבר,ישנה עייפות החומר העלולה לגרום לשחיקת הכספת ולגרום לתקלות שתהיו חייבים להזמין פורץ כספות מקצועי.

 

מתי אין לנו ברירה אלא להזמין פורץ כספות מקצועי

כאשר אנו שוכחים את הסיסמה מבלי להשאיר סיסמה מגובה במקום בטוח, כאשר איננו שמים מפתח משוכפל במקום סודי, כאשר איננו מחליפים את הסוללה בזמן, כל אלה סיבות הדורשות  הזמנת אנשי מקצוע. 

איך נדע עם מי לעבוד בנושא רגיש כמו פורץ כספות?

יש הרבה חובבים בענף זה, והאנשים האלה גורמים יותר נזק מתועלת. הקבוצה השנייה היא גנבים מורשים. ההבדל ביניהם הוא שחובבנים ינסו לפתוח את הכספת בכל דרך שהיא, בדרך כלל לגרום לה נזק בלתי הפיך, בעוד שגנבי כספות מקצועיים יודעים לפתוח את הכספת במהירות מבלי לגרום לה נזק אך לגנוב את כל השאר. 

מוטי כספות פורץ כספות שנים רבות בעל מוניטין והמלצות מעבודה משופת עם הצבא,המשטרה וכוחות הביטחון. איכות העבודה אינה מתפשרת, ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת. לא מצליחים לפתוח את הכספת? הזמינו עכשיו את מוטי כספות  לבדיקה ותחזוקה! ! !

מדוע להזמין פורץ כספות מקצועי מומלץ במקום לנסות לפרוץ אותה לבד

בעלי כספות רבים רוצים לדעת מדוע עליהם להזמין פורץ כספות מקצועי במקום לנסות לפרוץ אותה לבד .

ברור שזה בהחלט לא המצב האידיאלי – כאשר עליכם לפרוץ לכספת וצריך להשיג את תכולתה במלואה, פריצה היא תהליך מסובך ודורש עבודה מקצועית. עבודה חסרת ניסיון עלולה לגרום נזק בלתי הפיך לכספת ולתכולתה. פורצים מקצועיים מאומנים ובעלי רישיון לעבוד בתחום, הם מכירים את סוגי המנגנונים ויודעים להתאים את שיטות העבודה שלהם לבעיות העומדות בפניהם. מוטי כספות פרץ לאלפי כספות שונות ומגוונות במהלך השנים.

 

 

שלוש סיבות להזמין פורץ כספות מקצועי במקום לנסות זאת לבד:

רק ברגע הכי לא מתאים, מנעול האבטחה שלך בהחלט מחליט לקום לתחייה. לפני שמתחילים את סרטון ההדרכה לתיקון המנעול באופן עצמאי, הנה שלוש סיבות טובות לפנות לאיש מקצוע בתחום:

 

כספות נועדו למנוע פריצה – הן  עשויות ממתכת עמידה מאוד ולפורץ לא מקצועי יעשו חיים קשים בפריצתה. לכן, אלא אם כן אתה חזק במיוחד ולא מפריע לך לעשות נזק בלתי הפיך לכספת שלך, בקש מפורץ כספות מקצועי לפתוח את הדלת ללא מאמץ תוך כדי מזעור נזקים.

שמרו על הכספת –  אני מניח כי לא תרצו להגדיל את ההוצאות הבלתי צפויות בצורה של קניית כספת חדשה. לכן, פורץ כספות מקצועי יכול לשמור על תקינות המפרט הכספי ולעסוק רק בנושאי השטח שנועלים את הדלת ולחסוך לכם הוצאות מיותרות.

זה לא רק כספת, בדרך כלל, כספות מאחסנות את הפריטים והמסמכים החשובים ביותר עבורנו. כאשר אתה פורץ לכספת בעצמך, אתה עלול לפגוע קשות בתכולת המכולה ובכך לעשות נזק בלתי הפיך למסמכים או תכולה חשובה.

אז עכשיו אתה בטוח

ברגע שהבנתם את המשמעות של פורץ כספות חסר ניסיון אני בטוח שתעסיקו פורץ כספות מקצועי אמין ומנוסה לעבודה, הגיע הזמן למצוא אותו. מוטי כספות מספק מגוון רחב של שירותי פריצת אבטחה.מוטי מספק שירותי פריצה והגנה במשך שלושים שנה מול מוסדות רבים בארץ  אנחנו  יכולים לענות על כל שיחת טלפון ולנסות כמיטב יכולתנו לפתור את הבעיה. רק במקרים קיצוניים נבחר להשתמש בשיטות פריצה של כוח רב. נשמח  לשרת אתכם בכל עת. למידע מפורט יותר והצעת מחיר אנא צרו עימי קשר.

פורץ כספות – כל מה שצריך לדעת 

אם שכחתם את הקוד לכספת או שאיבדתם את המפתח, או שנעלמו לכם דברים מהכספת, זה הזמן להזמין פורץ כספות. באמצעות פורץ כספות מנוסה ומקצועי תוכלו לפתור את הבעיה ולשמור על החפצים שיקרים לכם משלי שיגנבו לכם חפצים יקרי ערך, כך תוכלו להחזיר את השקט והביטחון שכל כך חשובים לכם. 

מיהו פורץ כספות? 

פורץ כספות הוא איש מקצוע שלמד לימודי מנעולנות ובעל הכשרה מקצועית בתחום. כמו כן, הוא בעל תעודה בתחום המנעולנות וכן עבר את לימודי המנעולנות בהצלחה ויש בידיו רישיון והכשרה בתחום. כמו כן, הוא יודע לפרוץ את כל סוגי הכספות והמנעולים תוך שניות ספורות בלי לגרום לנזק ממשי לכספת. 

מתי יש צורך להזמין פורץ כספות? 

אם נעלמו לכם דברים רבים לאחרונה שבאופן מפתיע, או ששכחתם את הקוד לכספת או שאיבדתם את המפתח לכספת, זה הזמן להזמין פורץ כספות. הפורץ יפרוץ תוכך דקות אחדות את הכספות ויאפס אותה כך שתוכלו להמשיך להשתמש בה בבטיחות ובביטחון רב. הפורץ יפרוץ את הכספת במינימום נזקים כך שתוכלו להשתמש בה בקלות רבה ממש כמו בכספת חדשה. 

מדוע יש צורך להזמין פורץ כספות? 

ישנם מצבים בחיים אשר אין אפשרות לטפל בהם באופן עצמאי והדרך היחידה היא להזמין פורץ כספות. לרוב מדובר על מקרי חירום שלא משאירים הרבה ברירה אלא רק יד מיומנת של פורץ כספות מנוסה ומקצועי. פה נכנס לתמונה פורץ הכספות. פורץ מקצועי ומנוסה יפרוץ לכם בלי לגרום לנזקים במהלך הפריצה. הפורצים עוברים הכשרה מקצועית ובעלי רישיון בתחום הפריצה, וכך הם מכירים טוב טוב את כל סוגי המנגנונים בשוק ויודעים להתאים את המנגנון המתאים לצרכי הלקוח במינימום נזקים. לכן שאין ברירה אחרת ומדובר על מצב חירום האופציה היחידה היא להזמין פורץ. 

כמה זמן מתבצעת הפריצה? 

הפריצה אורכת ככמה דקות שבסופם מקבל בעל הכספת את הכספת ללא כל נזקים כלשהם ממש כמו כספת חדשה. 

מה חשוב לשים לב בעת בחירת פורץ כספות? 

בעת בחירת פורץ כספת חשובה לשים לב לכמה דברים חשובים כדי שהפריצה תתבצע במינימום נזקים. הדברים שיש לשים לב אליהם הם: 

מקצועיות וניסיון הפורץ – על הפורץ להיות בעל ניסיון וותק בתחום הפריצה כך שהוא ידע בדיוק כיצד לעבוד ומה לעשות בשטח במינימום נזקים. 

תעודות – על הפורץ להחזיק בתעודות המעידים על לימודי מנעולנות. 

הכשרה מתאימה – על הפורץ להיות בעל הכשרה מקצועית מתאימה ולהחזיק ברישיון מתאים. 

מקצועיות – על הפורץ להיות מקצועי ביותר בתחום ולהבין מה הוא עושה. עליו להתמודד עם מגוון רחב של תקלות בלי לעשות נזק לכספת בעת העבודה. 

המלצות – חשוב שיהיה לפורץ המלצות חיוביות מאנשים שעבד איתם. 

למה חשוב לבחור פורץ מקצועי ומנוסה? 

פורץ מקצועי ומנוסה הוא פורץ שיודע את העבודה ומבצע אותה בצורה היעילה והמהירה ביותר. הוא אינו גורם לנזקים בכספת וגם אם ישנם הם מזעריים ביותר. מעבר לכך, אפשר לסמוך עליו בעיניים עצמות ולהיות רגועים שהכספת שלכם בידיים טובות ותחזור כמו חדשה. לעומת זאת פורץ לא מיומן ולא מקצועי עלול לגרם לנזקים כבדים לכספת שלכם אשר עלולים לעלות לכם יקר. לכן חשוב למצוא מקצועי שעבר כמה פריצות בחיים ויש לו את כל הניסיון הנדרש אך הוא יודע לעשות עבודה במינימום נזקים. אף על פי שפורץ זה גובה לא מעט כסף מאשר פורץ ללא ניסיון הוא שווה את המחיר מאחר שהוא לא משאיר לכם נזקים ועובד בצורה נקיה ומקצועית ביותר. 

 

 

פריצה שקטה

פריצה לבתים היא חלק בלתי נפרד מהחיים היא קורת מדי יום ובכל שעות היממה. הגנבים מבצעים את הפריצה בצורה שקטה ומהירה ומפתחים עם הזמן מיומנויות אשר עוזרות להם לפרוץ מהר ושקט ללא כל עקבות.  

מהי פריצה שקטה? 

פריצה שקטה היא פריצה שאשר מיועדת לפורצים מוסמכים אשר מבינים כמה דברים בפריצה לבתים. באמצעות כלים שונים כגון: סיכות אפשר לפרוץ את מנעול הבית בקלות רבה. פורצים אלה מגיעים עם מיומנויות שונות אשר מדמים את פעולת המפתח ויכולים לפרוץ כל מנעול בצורה שקטה בלי שהשכנים ישמעו או יבחינו בהם בעת הפריצה. באמצעות התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה אפשר לפתור את בעיית הפריצה השקטה לגרום לפורצים המתוחכמים להיעלם. 

מדוע פורצים אוהבים להשתמש בה? 

פורצים רבים אוהבים להשתמש בשיטת הפריצה השקטה בבתים שונים. המהירות והשקט שבה מתבצעת הפריצה גורמת להם לפרוץ ללא מעט בתים ולצאת עם שלל רב ויקר. בנוסף לכך מדובר על שיטה שדורשת מיומנות ומקצועיות מה שיש לרוב הפורצים, מה שמאפשר להם לבצע את זממם תוך זמן קצר בלי השכנים יבחינו בהם בשעת מעשה. 

כיצד מונעים פריצה שקטה? 

פריצה שקטה היא אחת הבעיות הקשות שמתמודדים איתם אנשים מדי יום. כדי למנוע את הפריצה השקטה יש צורך בהתקנת צילינדר נגד פריצה שקטה. באמצעות צילינדר הנעשה בהתאם למבנה מיוחד וכולל זוויות שונות שקשה לפרוץ אפשר למנוע את הפריצה השקטה . הזוויות אלה אינם מאשרות לכלי הדגדוג שבהם משתמשים הפורצים לפרוץ את הדירה מאחר שהם מפריעים במהלך הפריצה. את הצילינדר יש להתקין באמצעות מנעולן מקצועי ומנוסה בתחום על הדלת ובכך להגן על ביתכם. הצילינדר מגיע עם בקרת שכפול המחייבת שימוש בכרטיס מגנטי ייחודי לצורך שכפול המפתחות. 

למי מתאים צילינדר מפני פריצה שקטה? 

צילינדר מפני פריצה שקטה מתאים לאנשים אשר פרצו לביתם או שהם רוצים להגן על ביתם מפני פורצים שונים. באמצעות צילינדר הכולל זוויות שונות המקשות על הפורץ לפרוץ, אפשר לגרום לפורצים להתעכב ולא להצליח לפרוץ את דלת הבית. 

מה היתרונות צילינדר נגד פריצה שקטה? 

באמצעות מנעול צילינדר מפני פריצות שקטות אפשר ליהנות מהיתרונות הבאים: 

יצירת קוד נוסף – יצירת הקוד הנוסף מקשה על הפורצים לפרוץ את הצילינדר באמצעות פריצה שקטה, וכך הם נאלצים לוותר על הפריצה לבית. 

אין אפשר לשכפל את מפתח הצילינדר – לא ניתן לשכפל את מפתח הצילינדר מה שמקשה עוד יותר על הפורצים לפרוץ את הדירה. 

המפתח של הוא דו צדדי – המפתח של הצילינדר הוא דו צדדי ולכן מקשה על הפורצים לפרוץ אותם. 

נשאר לזמן רב – אורח החיים של הצילינדר שאין כולל קפיצים הוא לאורך זמן רב לעומת הצילינדרים האחרים שקיימים בשוק. 

יתרונות אלה הופכים את הצילינדר נגד הפריצה השקטה למשתלם ובטוח יותר עבור הבית. ניתן להיות רגועים במהלך כל שעות היום שהבית מאובטח בצורה הטובה ביותר וגם אם הפורצים יגיעו אליו הם יתייאשו די מהר ויעזבו אותו. 

 

אזורי שירות:

פריצת כספות תל אביב

פריצת כספות רמת גן

פריצת כספות גבעת שמואל

פריצת כספות גבעתיים

פריצת כספות חולון

פריצת כספות בת ים

פריצת כספות מרכז

פריצת כספות צפון

פריצת כספות דרום

פריצת כספות קרית אונו

פריצת כספותור יהודה

פריצת כספות יהוד

פריצת כספות חריש

פריצת כספות נתניה

פריצת כספות חדרה

פריצת כספות כפר סבא

פריצת כספות רמת השרון

פריצת כספות הוד השרון

 

 

 

Related Articles

Leave a Comment

Open chat
תרצה שמנהל מכירות יחזור אליך?